Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Schemat organizacyjny

Wykaz kadry pedagogicznej na rok szkolny 2020/2021

Dyrektor szkoły: mgr Krystyna Nowak

Wicedyrektor szkoły: mgr Jolanta Honczia

Nauczyciele:

  • Augustyn Andrzej - j. niemiecki, muzyka
  • Badek-Murzyn Alicja – biologia
  • Broniszewska Ewa - chemia
  • Cebula Joanna - geografia
  • Czernek Monika - matematyka
  • Dyla Ewa - w-f, plastyka
  • Dziura Katarzyna - j. polski
  • Gielnik Józef  - muzyka, plastyka
  • Handrych Irena - kszt. zintegrowane
  • Hendzel Łukasz – informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa, nauczyciel wspomagający, kształcenie specjalne,
  • Honczia Jolanta - matematyka, Wicedyrektor
  • Indycka Agata – religia, nauczyciel wspomagający
  • Kajzer   Grażyna – historia, j. polski
  • Kostra Joanna - w-f
  • Koziołek Bożena - biblioteka, technika
  • Krajka Andrzej w-f, informatyka
  • ks. Michalik Łukasz - religia
  • Kurc - Krzemińska Wioleta - nauczyciel wspomagający, kształcenie specjalne
  • Kurdzielewicz Beata – j. angielski, wos
  • Ludwa Janusz - kszt. zintegrowane
  • Majak Anna - języka niemieckiego
  • Młynarczyk Ewelina - nauczyciel wspomagający, kształcenie specjalne
  • Najgebauer Izabela – przyroda, biologia, plastyka
  • Nieczypor Edyta - psycholog
  • Niedzielska Maria - kszt. zintegrowane
  • Niezgoda – Alicja - kszt. zintegrowane
  • Nowak Krystyna - muzyka – Dyrektor szkoły
  • Paul Ewa - historia, wos, bibliotekarz
  • Pogrzeba Katarzyna - kszt. zintegrowane
  • Przewłocka Regina - j.polski
  • Przybyła Magdalena - j.niemiecki
  • Puto Bernadeta - kszt. zintegrowane, logopeda
  • Ryszytyło Ewa - informatyka, matematyka
  • Salamon- Haliniak Małgorzata – j. angielski
  • Schega Barbara – j.niemiecki
  • Skrzyńska - Magdalena - psycholog szkolny
  • Supel Szymon - religia
  • Szozda Elżbieta - j.polski
  • Szymaniec Izabela - matematyka
  • Tomala Klaudia- kszt. zintegrowane
  • Tupko Sylwia - fizyka, matematyka
  • Warzecha Anna - j. angielski
  • Wawrzynek Justyna – pedagog szkolny
  • Wolny   Bożydara - j. angielski, nauczyciel wspomagający,
  • Wójcik Anna - przyroda
  • Zielińska Beata - nauczyciel wspomagający, kształcenie specjalne
  • Zwiech Marta   j.niemiecki
  • Zwior Mariola – nauczyciel wspomagający, doradca zawodowy, edukacja dla bezpieczeństwa
  • Żmuda Zofia - wf, zajęcia techniczne
  • Żur Olga - historia, wos
  • Żyłka Ireneusz - religia